Pomůžeme Vám při řešení záležitostí v Polsku

Naším cílem je: pomáhat Vám řešit situace a záležitosti v Polsku, které by Vás jinak mohly stresovat a znepokojovat. Neznáte jazyk, místní zvyklosti a předpisy? Nebojte se, jsme tu pro Vás!

 

Jak Vám můžeme pomoci?

  1. Kontakt s různými subjekty: Potřebujete se spojit s výrobcem, prodejcem nebo obchodním partnerem v Polsku? Zprostředkujeme komunikaci a zajistíme vše, dle Vašich požadavků.
  2. Právní záležitosti: Pokuty a dluhy nejsou nikdy příjemné. Pokud máte v Polsku dluhy nebo pokuty, pomůžeme Vám s jejich řádnou úhradou na bankovní účet, platbou složenky a snížíme tak stres spojený s tímto procesem.
  3. Nákupy v polských e-shopech: Máte našlápnuto k výhodnému nákupu v polském e-shopu, ale neumožňují doručení do České republiky, nebo je doprava příliš drahá? Dejte nám vědět, a my zajistíme, že zboží dorazí až k Vám domů za přijatelnou cenu.
  4. Rezervace ubytování: Plánujete pobyt v Polsku, našli jste na internetu to správné místo a potřebujete pomoc s dohodnutím termínu ubytování a dalšími s tím souvisejícími záležitostmi.
  5. Doprava a cestování: Máte v plánu koupit si letenku nebo zájezd od polské cestovní kanceláře? Rádi Vám s tím pomůžeme a zajistíme, aby vše proběhlo hladce.
  6. Další záležitosti: Máte nějaký jiný problém nebo potřebujete něco vyřešit v Polsku? Nechte to na nás. Jsme tady pro vás a připraveni řešit různé situace.

 

Jak to funguje?

Vyplňte náš jednoduchý formulář, ve kterém popište co nejpodrobněji, o co se jedná. Naši odpověď a nabídku dostanete obvykle do 24 hodin. Pokud schválíte naše řešení a odsouhlasíte odměnu, okamžitě se pustíme do řešení vašeho požadavku.

 

Řešte s námi problémy jednoduše

Chci zaslat kopii zprávy na svůj e-mail

 

Naléhavé situace

V případě opravdu neodkladných záležitostí, nás můžete kontaktovat na telefonním čísle uvedeném na konci této stránky.

S důvěrou se na nás obraťte a dejte nám příležitost Vám pomoci s řešením všech Vašich záležitostí v Polsku. Vaše pohodlí a klid jsou naší prioritou.